Centrum Stomatologii Konstancin

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszej specjalistycznej stomatologiczno-medycznej Kliniki Konstancin Clinic, mieszczącej się w samym centrum malowniczej uzdrowiskowej miejscowości Konstancin pod Warszawą.

Konstancin Clinic powstało w 2017 roku w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie Pacjentów na wysokiej jakości, ponadstandardowe usługi z zakresu stomatologii, medycyny oraz medycyny estetycznej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy miejsce nowoczesne, minimalistyczne, ale zarazem komfortowe i przestrzenne, które wyposażyliśmy w najwyższej jakości i klasy sprzęt diagnostyczno-medyczny.

Innowacyjność i doświadczenie

Dysponując zespołem najlepszych specjalistów, oferujemy usługi z zakresu implantologii, zaawansowanej chirurgii stomatologicznej i szczękowej, protetyki, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej.

Jako jedyni w Konstancinie i okolicy posiadamy innowacyjny inteligentny system cyfrowej diagnostyki stomatologicznej – tomograf komputerowy 3D firmy Vatech.

Doświadczenie zdobyte przez ostatnie kilkanaście lat i obserwacje potrzeb coraz większej rzeszy Pacjentów, zaowocowały stworzeniem w naszej Klinice wyodrębnionej przestrzeni dla celów zabiegów w znieczuleniu ogólnym, w tym relaksacyjnej strefy pozabiegowego wypoczynku.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług z zakresu implantologii, stomatologii i diagnostyki, wkrótce również medycyny oraz medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy,
Właściciele Konstancin Clinic

Karolina Siudy,
Marcin Majkowski,
Jakub Jabłoński

Nasz zespół

Lekarz dentysta Karolina Siudy
W Konstancin Clinic zajmuje się głównie protetyką stomatologiczną. Dzięki multidyscyplinarnemu podejściu do stomatologicznych problemów Pacjentów, kieruje zespołem specjalistów w Konstancin Clinic, wdrażając kompleksowe plany leczenia oparte między innymi na nowoczesnej diagnostyce rtg
Dowiedz się więcej
Dr n. med. Marcin Majkowski
Lekarz ortodonta. Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Certyfikowany lekarz aparatów Clear Aligner. W ciągu 17 lat czynnej pracy zawodowej Doktor Majkowski zyskał uznanie i sympatię wielu Pacjentów, poprzez kompleksowe i pełne empatii podejście do ich leczenia.
Dowiedz się więcej
Dr n. med. Edyta Jaworska
Specjalista chirurgii szczekowo-twarzowej i chirurgii stomatologicznej
Dowiedz się więcej
Lekarz dentysta Monika Wolska-Fenik
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W klinice zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz endodoncją mikroskopową.
Dowiedz się więcej
Lekarz dentysta Kinga Witek-Witkowska
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Konstancin Clinic zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną i protetyką.
Dowiedz się więcej
Lekarz dentysta Filip Al-Ayed
W Konstancin Clinic zajmuje się leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu, stałymi odbudowami protetycznymi na zębach własnych oraz implantach. Przeprowadza też zabiegi w znieczuleniu ogólnym.
Dowiedz się więcej
Lekarz dentysta Joanna Kępa- Prokopienko
Lekarz dentysta Aleksandra Urban
Lekarz medycyny Karol Skarżyński
Od 25 lat współpracuje z lekarzami stomatologami, znieczulając dorosłych pacjentów z dentofobią oraz ze wskazań medycznych.
Dowiedz się więcej
Lekarz medycyny Tomasz Kubik
Od 2004 roku samodzielnie rozwija własną, specjalistyczną praktykę lekarską w anestezjologii. Znieczula pacjentów w kilkudziesięciu renomowanych klinikach stomatologicznych aglomeracji warszawskiej.
Dowiedz się więcej
Higienistka stomatologiczna Magdalena Korol
Higienistka stomatologiczna Katarzyna Szumada
Asystentka stomatologiczna Sylwia Trzmiel
Asystentka stomatologiczna Katarzyna Ziemińska-Kruczek
Asystentka stomatologiczna Małgorzata Nowakowska
Manager Recepcji Konstancin Clinic mgr Izabela Włodarska