Onda Deka
Odkryj zupełnie nowy wymiar wygładzenia, wyszczuplenia i ujędrnienia dzięki coolwaves ™!
  • Piękna skóra bez cellulitu
  • Efekt wygładzenia i napięcia
  • Miejscowa utrata tkanki tłuszczowej

Cellulit to problem, z którym kobiety walczą od lat – dlaczego kobiety? Ponieważ jest to efekt innej budowy tkanki tłuszczowej niż u mężczyzn oraz wpływ estrogenów – hormonów, które wręcz sprzyjają powstawaniu „pomarańczowej skórki”. W naszym gabinecie znajdziesz na to rozwiązanie.

Nie od dziś wiadomo, że fale elektromagnetyczne z powodzeniem wykorzystywane są w medycynie estetycznej. Firma DEKA poszła o krok dalej i stworzyła unikalną technologię opartą na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę.

onda deka
onda efekty
Jak to działa
Częstotliwość mikrofal, którą wykorzystuje ONDA, wynosi 2,45 GHz – dzięki czemu działamy na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Obie głowice wyposażone są w systemy chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem
Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – mikrofale Coolwaves zastosowane w urządzeniu działają głęboko i bardzo precyzyjnie na komórki tłuszczowe, co prowadzi do ich rozbicia, śmierci, a następnie usunięcia z organizmu. Redukcja cellulitu – dzięki zastosowaniu specjalnych głowic Onda jest przełomowa w walce z niechcianym cellulitem. Mikrofale idealnie działają zarówno na płytką oraz głęboką „skórkę pomarańczową”, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ujędrnianie skóry – mikrofale w całkowicie bezpieczny sposób wywołują skurcz włókien kolagenowych i tym samym stymulują produkcję nowego kolagenu, który jest odpowiedzialny za piękny, młody wygląd oraz ujędrnianie.
Masz wątpliwości czy Onda Deka jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem?