Konstancin Esthetic Clinic

Witaj na stronie najmłodszego projektu marki Konstancin Clinic – kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii hi-tech Konstancin Esthetic Clinic.

3 lata temu, w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie pacjentów na ponadpodstawowe usługi medyczne, stworzyliśmy na mapie Konstancina klinikę stomatologiczną, świadczącą najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki oraz implantologii. Dysponując zespołem wykwalifikowanych specjalistów i najwyższej jakości sprzętem diagnostycznym, w ciągu minionych lat zyskaliśmy grono stałych pacjentów i renomę w regionie.

Z początkiem marca 2021 roku oddajemy w Wasze ręce klinikę medycyny estetycznej, tym samym otwierając przed Wami nowe możliwości – nie tylko dbania o piękny uśmiech, ale też o zdrowy umysł i ciało.

Filozofia Konstancin Esthetic Clinic to przede wszystkim wysoka wrażliwość na naturalne piękno człowieka. Naszą misją jest budowanie w każdym z Was poczucia wartości, samoakceptacji, ale i odpowiedzialności za własne zdrowie.

Naszej pracy przyświeca cel mądrej, zrównoważonej medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej #smartesthetic

 

Pomożemy zatrzymać Wam upływający czas, zadbamy o Wasze ciało, promując jednocześnie umiar i rozwagę w działaniach anti-aging.

Nasz zespół

Lekarz medycyny estetycznej Karolina Siudy
W swej codziennej pracy promuje filozofię mądrej medycyny przeciwstarzeniowej smart esthetic. Tworzy indywidualne plany profilaktyki anti-aging i leczenia, dedykowane konkretnemu Pacjentowi i jego problemowi.
Dowiedz się więcej
Kosmetolog Michalina Łukowska
Swój zawód wykonuje z powołania, oddając się całkowicie pracy. Indywidualnie podchodzi do relacji z każdym Pacjentem i stara się, aby każdy czuł się swobodnie i wyjątkowo.
Dowiedz się więcej
Lekarz medycyny, specjalista okulista, chirurg okuloplastyk Dominika Białas
Jest lekarzem okulistą od 10 lat wykonującym szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej powiek. Samodzielnie wykonała ponad 2500 okuloplastycznych zabiegów operacyjnych, w tym kilkadziesiąt, unikalnych w skali kraju, zabiegów rekonstrukcyjnych powiek.
Dowiedz się więcej
Kosmetolog Katarzyna Szewczyk
Specjalistka z zakresu dermokosmetyki i zaawansowanych procedur kosmetologicznych.
Opiekun Pacjenta Konstancin Esthetic Clinic Izabela Włodarska