Makijaż permanentny

Makijaż permanentny stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych produktów kosmetycznych wykorzystywanych podczas wykonywania codziennego makijażu, np. cieni i kredek do brwi, eyelinera, konturówki. Ponadto pozwala uzyskać efekt liftingu w przypadku opadających brwi czy powiek i to bez ingerencji chirurgicznej. Dzięki makijażowi permanentnemu można skorygować takie niedoskonałości, jak ubytki w łuku brwiowym, zbyt małe i asymetryczne usta czy rzadkie rzęsy. Wszelkie mankamenty urody bardzo często mają negatywny wpływ na samopoczucie i samoocenę kobiet. Aby polepszyć komfort psychiczny, zyskać pewność siebie oraz poczuć się atrakcyjniej, warto zdecydować się na zabieg podkreślenia linii rzęs, ust bądź brwi.

Makijaż permanentny oczu

Zabieg makijażu permanentnego oczu polega na wprowadzeniu w skórę pigmentu o określonym kolorze (zwykle czarnym) przy pomocy cienkiej igły. W trakcie procedury stosuje się znieczulenie, które zmniejsza dyskomfort i ból pacjenta. W zależności od indywidualnych oczekiwań, kreskę można wykonać w linii rzęs bądź nad nią.

Makijaż permanentny oczu przeznaczony jest dla każdej kobiety, która:

  • pragnie zaoszczędzić czas podczas wykonywania codziennego makijażu,
  • chce zagęścić górną linię rzęs,
  • chce podkreślić spojrzenie,
  • marzy o pięknej, równej kresce na powiekach.

To także doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które chcą wyglądać pięknie nawet w trakcie intensywnego treningu. Makijaż permanentny nie tylko sprawi, że oczy będą wydawać się wyraźniejsze, lecz także optycznie je powiększy, zapewni efekt subtelnego zagęszczenia oraz skoryguje ewentualne niedoskonałości, np. opadającą powiekę.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny pomoże uzyskać ładne, symetryczne brwi, poprawi ich naturalny kształt, optycznie je podniesie, a także uzupełni ubytki i prześwity, dzięki czemu będą wydawały się gęstsze. Makijaż permanentny to zatem świetny sposób podkreślenia rzadkich, jasnych brwi, nadania twarzy charakteru, odmłodzenia oraz załagodzenia rysów. Zabieg zalecany jest również osobom po chemioterapii.

Proponujemy wykonanie makijażu permanentnego brwi następującymi metodami:

  • Metoda pojedyncza – dzięki niej możliwe jest uzyskanie efektu imitującego wygląd brwi naturalnych. Podczas zabiegu wypełnia się wszystkie miejsca ubytków za pomocą pigmentu wprowadzanego w głąb skóry. Przy pomocy metody można zmniejszyć asymetrię brwi, podkreślić łuk i zagęścić włoski.
  • Metoda hybrydowa – najpierw wyrysowuje się w sposób delikatny i naturalny wszystkie brakujące włoski, a następnie wypełnia się kształt brwi cieniem. Uzyskany w ten sposób efekt wygląda naturalnie, a jednocześnie doskonale wyrównuje i koryguje brwi.
  • Brwi pudrowe – to naturalna, całkowicie bezpieczna koloryzacja, która pozwala wypełnić wszelkie przerzedzenia, nie niszcząc przy tym włosków. Makijaż permanentny techniką pudrową wykonuje się za pomocą cienkich igieł i pigmentu, który aplikuje się bezpośrednio pod naskórek.

Makijaż permanentny ust

Mikropigmentacja to doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z kształtu swoich ust oraz marzą o podkreśleniu czerwieni wargowej, nie mając zbyt wiele czasu na poranny makijaż np. z racji wykonywanego zawodu. Decydując się na makijaż permanentny, nie trzeba pamiętać o malowaniu i poprawianiu rozmazującej się szminki w ciągu dnia. Niezależnie od okoliczności i sytuacji, usta będą wyglądały pięknie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Masz wątpliwości czy makijaż permanentny jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem?